Grupy Robocze

HR

Human Resources

Grupa, która dba o integrację członków naszej anteny oraz rozwój kompetencji miękkich. Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie jak zorganizować i przeprowadzić rekrutację? Albo jak zaangażować wszystkich członków zespołu do aktywnego działania?
 
Na spotkaniach HR poznasz odpowiedzi na te pytania nie tylko od strony teoretycznej, ale także praktycznej! Tutaj dowiesz się jak efektywnie pracować w zespole oraz jak być dobrym liderem.
 
Głęboko wierzymy w to, że sukces osiągną ci, którzy znają i rozumieją ludzi. Poznajmy się!

 
 

Koordynator: Daria Tęcza (daria.tecza@aegee.gdansk.pl)

PR

Public Relations

Zespół odpowiedzialny jest za kreowanie wizerunku naszej anteny. Do głównych zadań grupy należy między innymi prowadzenie kanałów social media np. Fanpage na faceboooku. W styczniu 2017 roku zespół podjął się wznowienia działalności strony internetowej AEGEE-Gdańsk i tym samym przejmuje obowiązki związane z prowadzeniem witryny.
 
Oprócz tego członkowie PR odpowiadają również za kontakt z mediami, nawiązywanie patronatów medialnych i promowanie projektów naszej anteny. Promocja obejmuje również zapewnienie rozgłosu wewnątrz całej organizacji, nie tylko w Polsce, ale też w Networku czy Europie.

 

Koordynator: Marta Kurkiewicz

FR

Fundraising

Grupa zajmująca się pozyskiwaniem funduszy oraz nowych partnerów, czyli niezbędnych elementów, jakie potrzebne są nie tylko do sfinansowania danego projektu, ale także codziennego funkcjonowania naszej organizacji. Poszukujemy nowych kontaktów, z którymi możemy podjąć współpracę, ale także dbamy o to, by utrzymać te obecne.
 
Na spotkaniach FR dowiesz się jak przygotować oferty sponsorskie, opracować budżet danego projektu czy pozyskać wsparcie finansowe i rzeczowe. Nauczysz się również technik prowadzenia negocjacji oraz tego, jak napisać podanie, które zapewni Ci sukces.

 

 

Koordynator: Wiktoria Luberecka