Projekty

LOCAL TRAINING COURSE

LTC to całodzienne lub kilkudniowe szkolenie z zarządzania projektami. Public Relations? Human Resources? Pozyskiwanie Funduszy? Po szkoleniu, żadne z tych słów nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Z nami dowiesz się jak stworzyć macierz Gantta, jak zaprojektować strategię reklamową Twojego projektu, dlaczego plakat tworzy się na kształt litery Z czy w jaki sposób stworzyć profesjonalna relację z partnerem biznesowym.

SUMMER UNIVERSITY

SU to największy projekt AEGEE na arenie międzynarodowej realizowany przez anteny organizacji w całej Europie. Jest to dwutygodniowy obóz letni, podczas którego masz szansę poznać niezwykłych ludzi z każdego zakątka naszego kontynentu, ich kultury i zwyczaje, a także rozwijać swoje umiejętności językowe. Summer University organizowany jest co roku przez około 50 anten. To gdzie pojedziesz na wakacje, zależy tylko od Ciebie!

NETWORK MEETING

NETMET to spotkanie członków AEGEE z całej Europy, gdzie przeprowadzane są dyskusje, warsztaty i szkolenia dotyczące rozwoju osobistego czy zarządzania projektami. Poruszane są również tematy działalności w organizacjach studenckich czy spraw bieżących anten danego networku.

PROJEKTY AEGEE-EUROPE

AEGEE to nie tylko lokalne oddziały, ale również międzynarodowe grupy robocze i projekty. Angażując się w działania AEGEE-Europe masz szansę nawiązać kontakty z ludźmi pochodzącymi z różnych krajów, ale interesującymi się podobną tematyką co Ty - polityką międzynarodową, prawami człowieka, a nawet sportem. Praca projektowa oparta jest na komunikacji poprzez listy mailingowe, dlatego w każdej chwili możesz do nich dołączyć.

POPROWADŹ SWÓJ PROJEKT!

Oprócz projektów cyklicznych, organizowane są również innowacyjne projekty, których pomysłodawcami są bardzo często zwykli członkowie stowarzyszenia. Oznacza to, że KAŻDY ma możliwość stworzenia od podstaw własnego przedsięwzięcia przy wsparciu AEGEE-Gdańsk.