Partnerzy

Od 1998 roku jest prezydentem miasta Gdyni. Z wykształcenia prawnik, uzyskał stopień doktora nauk prawnych. Był także sędzią oraz samorządowcem. Jest także autorem książki "Działalność gospodarcza gmin w portach morskich", która ukazała się w 2000 roku.

Dr. Oetker to przedsiębiorstwo wywodzące się z Niemiec, producent dodatków do pieczenia, ciast, środków żelujących, musli, deserów, zapiekanek, pizz mrożonych oraz jogurtów. Producent pierwszego na świecie proszku do pieczenia w torebkach.

Folkstar.pl to polski sklep z polską sztuką ludową i pamiątkami z Polski. Specjalizuje się w tworzeniu ludowych rękodzieł.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego od wielu lat wspiera lokalne inicjatywy na Pomorzu. Na stronie Pomorskie.eu można na bieżąco obserwować działania instytucji.

State Street Corporation to amerykańska korporacja finansowa z siedzibą w Bostonie. Jest jednym z największych światowych dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, a od 2016 roku posiadają siedzibę w Gdańsku.

Firma U IGORA powstała w 2014 roku z chęci rozwijania pasji rowerowej i narciarskiej oraz posiadania doświadczenia w zakresie serwisowania sprzętu sportowego. Od września 2016 roku firma zlokalizowana jest w Gdańsku - Przymorze i jest całorocznym punktem serwisowym.

Mieczysław Struk to polski samorządowiec, od 2010 roku marszałek województwa pomorskiego. Jest członkiem Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.

Gdańsk.pl to oficjalny portal miasta Gdańska. Można znaleźć na nim najświeższe informacje dotyczące miasta oraz m.in. uzyskać poradę na temat działania Urzędu Miasta Gdańska.

Uniwersytet Gdański to polska szkoła wyższa z siedzibą w Gdańsku, utworzona 20 marca 1970 roku. Aktualnym rektorem uczelni jest prof. dr hab. Jerzy Gwizdała.

Paweł Adamowicz to polski prawnik, polityk i samorządowiec. W latach 1990–1993 był prorektorem Uniwersytetu Gdańskiego, w latach 1994–1998 przewodniczącym rady miasta Gdańska, od 1998 jest prezydentem tego miasta.