Myślenie jest „sexy” – udowadnia SAWARES

11428058_974880955863495_600880838206840625_n

Czas sesji powoli dobiega końca. Podczas tego okresu niejednokrotnie mieliście okazję przetestować jak sprawnie działa Wasza mózg i jak ogarniacie całość :)
Stowarzyszenie SAWARES w najbliższy weekend 26-29.06 organizuje warsztaty z rozwijanie swojego intelektu.
Być może przed Wami ważne praktyki, praca wakacyjna, nowe znajomości (tu też trzeba błysnąć intelektem!) dlatego warto zainwestować w swoje umiejętności.

W programie m.in.:

*Piękno i Inteligencja czyli co nas peszy i blokuje w kontaktach z innymi
* Definicje 9 rodzajów inteligencji
* Zdefiniowanie Twojego potencjału i nowego zaplecza intelektualnego
* Inteligentna komunikacja i skuteczna argumentacja
* Nowe ścieżki wyobraźni, kreacji i błyskotliwości

Odnajdź się w pełni ze swoją inteligencją a będzie t...

Czytaj więcej

Walne Zgromadzenie i wybory do Zarządu AEGEE-Gdańsk!

Już  jutro ż (25.05.) odbędzie się Walne Zgromadzenie członków AEGEE-Gdańsk! Podczas tak ważnego dla nas wydarzenia wybierzemy nowy Zarząd, który będzie przez kolejny rok czuwał nad naszym oddziałem. Już nie możemy doczekać się wyników! Serdecznie zapraszamy 25.05. o 17:30 do sali 101a w Katedrze Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego. :)

 

fl

Czytaj więcej

Nasza naklejka pojawiła się w Chinach!

Zdobyliśmy Wielki Mur Chiński! Jedna z naszych Aeżanek właśnie przebywa w Chinach i dumnie reprezentuje nasz oddział Emotikon wink Tęsknimy i nie możemy doczekać się jej powrotu! :)

 

mu

Czytaj więcej

Aeżak miesiąca!

Poznajcie Aeżaka miesiąca! Inga Zdzińska – nasza specjalistka od zdrowego trybu życia, aktywna, pełna energii i pomysłów. Tylko z nią zdrowe gotowanie nie jest straszne, a współpraca przy projektach to czysta przyjemność :)

 

aezak m

Czytaj więcej

Studenckie Startery!

Niedawno przyjechały do nas kupony rabatowe studenckiego startera! Już wkrótce spotkacie nas z nimi na uczelniach!

 

startry

Czytaj więcej

Network Meeting w Warszawie

Na majówkę, nasi członkowie pojechali na Network Meeting do Warszawy. Wzieliśmy udział w warsztatach, dyskutowlaiśmy o działaniach naszej organizacji i korzystaliśmy z uroków życia w stolicy ;)

 

nwm

Czytaj więcej

Podziękowania dla koordynatorek LTC

Na potkaniu głównym wręczyliśmy podziękowania Paulinie Węsiora i Annie Szulfer – koordynatorkom Local Training Course. Dziękujemy za wasz wkład, poświęcony czas, atmosferę i niesamowite LTC, które każdy z nas z pewnością zapamięta na długo :)

 

ltc

Czytaj więcej

Wyprawa na klif w Orłowie

26 kwietnia nasi Aeżacy wybrali się na spacer na klif w Gdyni Orłowie by sprawdzić trasę, w którą zabiorą uczestników lipcowego Summer University :)

 

klif

 

 

Czytaj więcej

Zdrowy Cooking AEGEE-Gdańsk!

W piątek, 17 kwietnia, nasi Aeżacy wspólnie gotowali zdrowe potrawy i poznawali tajniki zdrowego trybu życia. Dziękujemy Przystanek Sopot za ugoszczenie nas, porady i pyszne przepisy. Zupa marchwiowo-pomarańczowa z chilli i mlekiem kokosowym była gwiazdą wieczoru! :)

 

cooking

Czytaj więcej

Spotaknie informacyjne o Wolontariacie Europejskim

W czwartek, 16 kwietnia, odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Wolontariatu Europejskiego. Dowiedzieliśmy się w jak wiele miejsc można pojechać, jak aktywnie spędzić czas podczas przeróżnych tematycznych projektów. Również wolontariuszka z Białorusi opowiedziała nam o swoich wrażeniach i o tym, czym zajmuje się w Trójmieście. Dziękujemy bardzo Centrum Współpracy Młodzieży za przeprowadzenie spotkania :)

evs

 

Czytaj więcej